Nemcsak kívülről, belül is elegáns

Ingatlan adatai

• eladó családi ház
  • Veresegyház
  • Alapterület: 128 m²
  • Szobaszám (nappalival): 5 szoba
  • Irányár: 65 000 000 Ft
  • azonosító: M96316

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Nemcsak kívül, de belül is elegáns ez a Veresegyházon 680 nm-es telken található nappali + 4 szobás családi ház.
Az épület 1993-ban kapott használatba vételi engedélyt, a kb. 45 cm-es falakat kívülről hőszigetelő perlit vakolattal vonták be, nyílászárói az akkori legjobb minőségű faszerkezetű, hőszigetelt üvegezéssel készültek, amelyek még ma is kiválóan funkcionálnak, bár egy felújító festés már ráfér.
A lakótér 128 nm-es, a garázs, - ahonnan egy kb. 40 nm-es pince is megközelíthető - 20 nm-es, illetve a kerti kikapcsolódást a csodaszép örökzöldekkel beültetett kertben két fedett terasz is biztosítja.
A földszinten nagy egybenyíló, boltíves megoldású , mégis elkülöníthető terek teszik rendkívül hangulatossá a házat. A konyha és a nappali burkolatainak felújítása 10 éve történt. A tetőtérben kerületek kialakításra a hálószobák, - melyek szintén tágasak, világosak - illetve még egy fürdőszoba is kialakításra került.
Az épület fűtését gázkazán látja el, mely korszerűsítésre szorul.
A vételár tartalmazza a beépített és nem beépített bútorokat is.
A város központja, iskolák, óvoda, bevásárlási és közlekedési lehetőségek gyalogosan is 10 percen belül elérhetőek.
Irány ára: 65 M Ft.
Várom megtisztelő hívását az ingatlan megtekintésére.

További jellemzők: egyedi fűtés; fűtés: gáz; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások