Eladó családi ház, Veresegyház-Szécsenyi-domb

• azonosító: M93703

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Veresegyház közkedvelt, csendes részén, eladásra kerül egy körbenapozott, nagy terekkel egyedi tervek alapján készült családi ház.
2001-ben PH30-as téglából épült 10 cm szigeteléssel. Nyílászárói egyedi fa kerettel, hőszigetelt üvegezéssel készültek.. A ház belső burkolatai parketta és kő. Fűtése gázkazánról, radiátorokkal történik. A melegvizet is innen kapja a ház. Fűtési költség évi 750 ezer Ft.
Helyiségei: földszinten:előszoba, nappali, konyha-étkező, fürdőszoba, 2 terasz.
Tetőtérben: 4 szoba (18 m2,10 m2,18,5 m2, 27,4 m2) gardrób, 2 fürdőszoba, 3 erkély.
Alagsorban: előtér, konditerem (48 m2)zuhanyzó, külön wc, 2 tároló, mosókonyha, 2 szabad tér, garázs.
Pinceszinten 42 m2-es boltíves borospince.
A parkosított udvaron van még egy olyan épület, melynek két szélén kb 30 m2-es kis lakás van. Ezekben szoba, konyha fürdőszoba helyiségekkel. A két lakás között 27 m2-es garázs. Ezek mindegyikének külön udvari bejárata van.
A ház olasz tulajdonosa vállalkozásban gondolkodott az építésekor, kihasználva a nagy sarki telket. Vállalkozáson kívül alkalmas még nagy család, vagy szülőkkel költözőknek is .
Az ingatlan tehermentes. Csendes, szép környezetben, burkolt út veszi körül.
Tömegközlekedés kb 10 perc gyaloglással érhető el. Itt vasútállomás és távolsági busz lehetőség van. A bevásárláshoz és közintézmények eléréséhez már javasolt az autóhasználat.
Megtekintéséhez előre egyeztetett időpont szükséges.
Az ingatlan tehermentes.

További jellemzők: egyedi fűtés; fűtés: gáz; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások