Eladó új építésű családi ház, Veresegyház-Hegyek

Ingatlan adatai

• eladó új építésű családi ház
  • Veresegyház-Hegyek
  • Alapterület: 118 m²
  • Szobaszám (nappalival): 4 szoba
  • Irányár: 110 000 000 Ft
  • azonosító: M78278

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

FÖLDSZINTES, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ!

Veresegyházon, csendes, kertvárosi környezetben újépítésű, EGYSZINTES, bruttó 118 nm-es, nettó lakóterület 97 nm + 21 nm fedett terasz, nappali + étkező-konyha + 3 hálószobás, DUPLAKOMFORTOS családi ház, 840 nm-es, parkosított telken eladó.

Helyiségek:
Nappali 20.03 nm, étkező-konyha 23.33 nm, előszoba 1.92 nm, 3 szoba (13.6 nm, 13.6 nm, 9.18 nm), fürdő 7.63 nm, zuhanyzó-WC 2.8 nm, háztartási helyiség 4.8 nm, fedett terasz 21.1 nm, előterasz 5.9 nm.

A kiváló elrendezésű, mediterrán stílusú családi ház minőségi anyagokkal, burkolatokkal készült. Az ingatlan 30-as téglából épült, 15 cm-es, külső, homlokzati hőszigeteléssel ellátva. A tető betoncseréppel fedve, a födém betonfödém. A nyílászárók műanyag szerkezetűek, 3 rétegűek, hőszigetelt üvegezéssel, bukó-nyíló kivitelben. A fűtésről és a használati melegvízről kombi cirkó gondoskodik, a hőleadás PADLÓFŰTÉSSEL kombinált radiátoros fűtés. A fűtés kiegészítésére, a nappaliba egy ELEKTROMOS KANDALLÓ is került, valamint egy inverteres hűtő-fűtő KLÍMA is felszerelésre került. Riasztó, elektromos redőny előkészítése.

A parkolás a gépkocsi-beállón több autó számára megoldható, de a telek méretéből adódóan, garázs is építhető. A kerítés kovácsoltvas kerítés, a kényelmes parkolást automata kapu segíti.

Ár: 110 Millió Ft.

Ha esetleg nem sikerült még eladnia ingatlanát KEDVEZMÉNYES feltételekkel vállaljuk annak értékesítését! Ha vásárláshoz bármilyen hitelre, állami támogatásra van szüksége, hitelügyintézőnk INGYENESEN segít megtalálni a piacon legkedvezőbb hitelkonstrukciót, támogatást, az Ön igényeire szabva.

További jellemzők: egyedi fűtés; fűtés: gáz; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások